| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7319 |
| Part Number | Two Tone |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 20 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Colour | Multicolor |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Women Watch Allara GW0604L2
4,450 EGP
Original Maserati Men Watch Stile R8873642002
5,199 EGPOriginal Michael Kors Women Watch 2 Tone MK7319
3,845 EGP
Original Michael Kors Watch For Ladies Two Tone MK7319 with White dial Metal Belt Gold Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.