| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1781790 |
| Part Number | Carly |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | beige |
| Dial Color | silver |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | 24-hour Display |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger Women Watch Carly 1781916
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Emporio Armani Men Watch Giovanni AR11348
5,299 EGP
Original Tommy Hilfiger Women Watch Carly 1781790
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-14%Original Tommy Hilfiger For women In Egypt Carly 1781790 With Silver dial beige Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.