| Brand Name | Fossil |
|---|---|
| Model number | ME3219 |
| Part Name | Bronson |
| Packing List | Fossil Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Geunine Leather |
| Strap Color | Brown |
| Band Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | ____ |
| Special Features | Mineral |
| Weight | 100 grams |
| Movement | Automatic |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Warranty | 1 Year |
Original
Original Tommy Hilfiger men Watch Luca 1710511
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Fossil men Watch Nate JR1504
4,100 EGPOriginal Fossil Bronson Automatic Men ME3219
5,800 EGP
Original Fossil Watch Bronson Automatic for men ME3219 Black dial Strap Leather belt with Brown color . With Packing Fossil Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.