| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1502568 |
| Part Number | Signature |
| Packaging List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 7.5 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Color | Silver |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 70 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Diver AR11515
Original price was: 4,850 EGP.3,899 EGPCurrent price is: 3,899 EGP.
Hugo Boss Women's Watch Signature 1502569
3,699 EGPHugo Boss Women’s Watch Signature 1502568
3,699 EGP
Original Hugo Boss For women In Egypt Signature 1502568 With Silver dial Silver Gold Metal Strap . With packing Hugo Boss ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.