| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7338 |
| Part Number | Lennox |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 10 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Sportivo AR5858
3,799 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Jameson 1792053
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Original Michael Kors Women Watch Lennox MK7338
Original price was: 4,100 EGP.3,595 EGPCurrent price is: 3,595 EGP.
-12%Original Michael Kors Watch For Ladies Lennox MK7338 with Silver dial Metal belt Silver Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.