| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791897 |
| Part Number | Connor |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 26 mm |
| Case Thickness | 10.5 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ____ |
| Weight | 118 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger men Watch Easton 1710436
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Emporio Armani Men Watch Sportivo AR5858
3,799 EGPOriginal Tommy Hilfiger men Watch Connor 1791897
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-14%Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Connor 1791897 With Black dial Silver Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.