| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7405 |
| Part Number | Lennox |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 8 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Women Watch Fame GW0508L2
3,995 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Baker 1710452
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Original Michael Kors Women Watch Lennox MK7405
Original price was: 4,250 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
-10%Original Michael Kors Watch For Ladies Lennox MK7405 with Rose Gold dial Metal Belt Rose Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.