
| Brand | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Brand Kind | Tommy Hilfiger Liv |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 18 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | ———- Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Tommy Hilfiger |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1781395 |
| Case Code | TH.234.3.34.1536 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |



















Reviews
There are no reviews yet.