| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710477 |
| Part Number | Henry |
| Packaging List | Tommy Hilfiger Packaging ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 132 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Original
Hugo Boss Men's Watch Companion 1513878
Original price was: 4,250 EGP.3,699 EGPCurrent price is: 3,699 EGP.
Hugo Boss Watch Ocean Edition 1513742
Original price was: 4,250 EGP.3,699 EGPCurrent price is: 3,699 EGP.Tommy Hilfiger Men’s Watch Henry 1710477
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-14%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Henry 1710477 With Black dial Silver Metal Strap With packging Tommy ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.