| Brand Name | Omega |
|---|---|
| Model number | Omega Seamaster Diver Co-Axial |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | chronograph |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver & Rose Gold |
| Dial Colour | Blue |
| Calendar | Date |
| Special Features | _____ |
| Weight | 216 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Hublot Watch Limited Edition Big Bang Tourbillon Black
Original price was: 15,500 EGP.14,500 EGPCurrent price is: 14,500 EGP.
Tag Heuer Watch Carrera Calibre 16
Original price was: 3,795 EGP.3,545 EGPCurrent price is: 3,545 EGP.Omega Seamaster Diver Mens Watch Blue
3,795 EGP
Omega watch Seamaster Planet Ocean Silver Rose Gold Metal Strap Color Blue Dial Automatic With Gift Box
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.