| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0536L3 |
| Part Number | Guess Queen |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 11.60 mm |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Material | Silicone |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Champagne |
| Case Colour | Champagne |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 65 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Original
Sale!
Guess Unisex Watch Queen GW0536L3
Original price was: 3,995 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-8%Original Guess Watch Queen for Women GW0536L3 With Champagne dial Metal Strap Black color Belt Japanese Machine With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.