
| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8823142004 |
| Part Number | Stile |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Display |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 23 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Color | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ———- |
| Special Features | ———- |
| Weight | 194 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |





























Reviews
There are no reviews yet.