| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4923 |
| Part Name | Phoebe |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Transparent & Rose Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——— |
| Weight | 141 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Michael Kors Watch For Women MK4923
Original price was: 4,500 EGP.4,195 EGPCurrent price is: 4,195 EGP.
-7%Original Michael Kors Watch Phoebe For Women MK4923 Gold dial Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.