| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7355 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13.7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Transparent & Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——— |
| Weight | 115 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MKO1197
4,700 EGP
Michael Kors Watch For Women MK4923
Original price was: 4,500 EGP.4,195 EGPCurrent price is: 4,195 EGP.Michael Kors Watch For Women MK7355
4,400 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK7355 Rose Gold dial tranparent Rose Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.