| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0786G2 |
| Part Name | Phoenix |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 27 mm |
| Case Thickness | 10.45 mm |
| Strap Material | Silicone jeans |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Blue Jeans |
| Dial Color | Blue Jeans |
| Calendar | Day Month |
| Special Features | Day Month |
| Weight | 98 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men W0193G2
Original price was: 4,400 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Guess Watch For Men GW0387G4
4,400 EGPGuess Watch For Men GW0786G2
Original price was: 4,500 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-11%Original Guess Watch Phoenix for Men GW0786G2 Blue dial Blue Rubber jeans Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours,
and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.