| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0193G2 |
| Part Name | Optic |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day Month |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 102 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men GW0662G2
Original price was: 4,500 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.
Guess Watch For Men GW0786G2
Original price was: 4,500 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Guess Watch For Men W0193G2
Original price was: 4,400 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
-14%Original Guess Watch Optic for Men W0193G2 Black dial Silver Metal Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours,
and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.