| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0662G2 |
| Part Name | Headline |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 25 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ———- |
| Special Features | ———- |
| Weight | 125 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men GW0202G5
Original price was: 4,300 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.
Guess Watch For Men W0193G2
Original price was: 4,400 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Guess Watch For Men GW0662G2
Original price was: 4,500 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.
-14%Original Guess Watch Headline for Men GW0662G2 Blue dial Gold Rubber Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours,
and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.