| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0202G5 |
| Part Name | Phoenix |
| Item Shape | SQUARE |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10.45 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day Month |
| Special Features | Day Month |
| Weight | 140 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men GW0443G1
4,300 EGP
Guess Watch For Men GW0662G2
Original price was: 4,500 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.Guess Watch For Men GW0202G5
Original price was: 4,300 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.
-10%Original Guess Watch Phoenix for Men GW0202G5 Black dial Black Rubber Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours,
and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.