| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0443G1 |
| Part Name | Exposure |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 9.20 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | Day Date |
| Weight | 172 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men GW0325G2
4,600 EGP
Guess Watch For Men GW0202G5
Original price was: 4,300 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.Guess Watch For Men GW0443G1
4,300 EGP
Original Guess Watch Exposure for Men GW0443G1 Blue dial Blue Rubber Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours,
and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.