| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Darci |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver & Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 12 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | 125 Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3215 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3198
3,799 EGP
Michael Kors Watch For Women MK3221
Original price was: 4,200 EGP.3,890 EGPCurrent price is: 3,890 EGP.Michael Kors Watch For Women MK3215
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Darci MK3215 With Silver Dial
Metal Belt With Silver & Gold Color
have them shipped to your doorstep . Cairo & alexandria & giza & Shipping all Over Egypt





















Reviews
There are no reviews yet.