| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782386 |
| Part Number | Kennedy |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | —— |
| Weight | 91 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Hugo Boss Men Watch Grand Prix 1513550
3,699 EGP
Original Tommy Hilfiger Men Watch Keagan 1791290
3,345 EGP
Tommy Hilfiger Women’s Watch Kennedy 1782386
3,095 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Kennedy 1782386 With Blue dial Rose Gold Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.