| Brand Name | Tag Heuer |
|---|---|
| Model number | Carrera Mikrograph Avant-Garde |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 17 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Case Colour | Black |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | -date |
| Special Features | ——– |
| Weight | __ grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Tag Heuer Autavia Heritage Calibre 02 Watch Egypt
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Audemar Piguet Men's Watch Royal Oak Moon Salmon
4,900 EGP
Tag Heuer Carrera Mikrotourbillons Watch Egypt
4,700 EGP
Tag Heuer watches Carrera Mikrograph Avant-Garde in Egypt with Black Dial and Black Color Leather Strap Automatic Machine
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world







Reviews
There are no reviews yet.