| Brand | Maserati |
|---|---|
| Brand Kind | Maserati Sfida |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Color | Black |
| Strap Kind | Rubber |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Thickness | 11 mm |
| The Weight | ———- Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Maserati |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | R8851123007 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Original Maserati Watch For Men R8851123007
4,995 EGP
Original Maserati Watch For Men Sfida R8851123007 With Black Dial
Rubber Belt with Black Color
have them shipped to your doorstep .Cairo & Alexandria & Giza Shipping all Over Egypt








Reviews
There are no reviews yet.