| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4935 |
| Part Name | Georgie |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 27 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Half Gold |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——— |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MK4934
Original price was: 4,600 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Michael Kors Watch For Women MKO1110
Original price was: 4,700 EGP.4,200 EGPCurrent price is: 4,200 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK4935
Original price was: 4,500 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-11%Original Michael Kors Watch Georgie For Women MK4935 Silver dial Half Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
Additional information
| Dial Color | Rose Gold |
|---|---|
| Movement Type | |
| Strap color | |
| Strap Type | Metal |
| Watch Shape | Square |









Reviews
There are no reviews yet.