| Brand | Maserati |
|---|---|
| Brand Kind | Maserati Ingegno |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Brown |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Brown |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 19 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Thickness | 13 mm |
| The Weight | 99 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Design | Maserati |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | R8871619001 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Maserati Watch For Men R8871619001
4,899 EGP
Original Maserati Watch For Men Ingegno R8871619001 With Brown Dial Leather Belt with Brown Color
have them shipped to your doorstep .Cairo & Alexandria & Giza Shipping all Over Egypt








Reviews
There are no reviews yet.