| Brand | Maserati |
|---|---|
| Brand Kind | Maserati Epoca |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Blue |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Brown |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 21 mm |
| Diameter | 42 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | 66 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Design | Maserati |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | R8851118001 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Maserati Watch For Men R8851118001
4,995 EGP
Original Maserati Watch For Men Epoca R8851118001 With Blue Dial
Leather Belt with Brown Color
have them shipped to your doorstep .Cairo & Alexandria & Giza Shipping all Over Egypt








Reviews
There are no reviews yet.