| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873618003 |
| Part Number | Epoca |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Grey |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 111 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Trimarano R8873632003
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.
Maserati Men's Watch Stile R8873642004
4,995 EGP
Maserati Men’s Watch Epoca R8873618003
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.
-6%Original Maserati Watch For men In Egypt Epoca R8873618003 Gray dial Silver Metal Mesh Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.