| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR0144 |
| Part Number | Classic |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 25 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Strap Color | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | ——- |
| Special Features | ——- |
| Weight | 92 grams |
| Movement | (Battery) Quartz |
| Water Pressure Resistance | 50 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Watch For Women AR0144
3,995 EGP
Original Emporio Armani watch for Women in Egypt Classic AR0144
Black dial , Black Leather Strap
With Original packaging Emporio Armani Box + Bag
the best Price Emporio Armani watches From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world
Out of stock










Reviews
There are no reviews yet.