| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791859 |
| Part Number | Aiden |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Rubber |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 25 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Rubber |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ——- |
| Weight | 104 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Troy 1792104
3,250 EGP
Tommy Hilfiger Ladies Watch Quinn 1782486
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Men’s Watch Aiden 1791859
Original price was: 3,250 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
-11%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Jimmy 1791859 With Blue dial Blue Rubber Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.