
| Brand | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Brand Kind | Tommy Hilfiger Tea le |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 35 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6.7 mm |
| The Weight | 118 Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Tommy Hilfiger |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1782606 |
| Case Code | TH1782606 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |








Reviews
There are no reviews yet.