| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710631 |
| Part Number | Stewart |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11.85 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | White |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | Day Date |
| Weight | 71 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Stewart Watch For Men 1710629
Original price was: 3,200 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Troy Watch For Men 1792102
Original price was: 3,200 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
Tommy Hilfiger Stewart Watch For Men 1710631
Original price was: 3,300 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-9%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Stewart 1710631 White dial Brown Leather Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.