| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791291 |
| Part Number | Keagan |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | White |
| Calendar | Day & Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 64 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Diesel Men Watch Ironside DZ4363
Original price was: 5,500 EGP.4,795 EGPCurrent price is: 4,795 EGP.
Original Guess Watch Continental GW0262G1
3,699 EGP
Tommy Hilfiger Men’s Watch Keagan 1791291
2,899 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Keagan 1791291 With White Dial Brown Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.