| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782576 |
| Part Number | Carrie Blue |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 10.5 mm |
| Case Thickness | 8.6 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ——– |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 93 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Men's Watch Gage MK8535
Original price was: 4,200 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Tommy Hilfiger Ladies Watch Iris 1782589
Original price was: 3,300 EGP.3,095 EGPCurrent price is: 3,095 EGP.
Tommy Hilfiger Ladies Watch Carrie Blue 1782576
Original price was: 3,495 EGP.3,200 EGPCurrent price is: 3,200 EGP.
-8%Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Carrie Blue 1782576 With Blue dial Blue Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.