| Brand Name | Tag Heuer |
|---|---|
| Model number | Monaco Calibre 12 LS |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | analog |
| Strap Type | leather |
| Case Diameter | 40.5 mm |
| Band Width | 16.5 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Genuine leather |
| Case Colour | Silver |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Colour | White |
| Calendar | Monthly date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | __ grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Tag Heuer Autavia Heritage Calibre 02 Watch Egypt
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Audemar Piguet Men's Watch Royal Oak Moon Salmon
4,900 EGP
Tag Heuer Monaco Calibre 12 LS Watch Egypt
3,795 EGP
Tag Heuer watch Monaco Calibre 12 LS in Egypt with White Dial and Brown Color Leather Strap Battery Machine
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world








Reviews
There are no reviews yet.