| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791290 |
| Part Number | Keagan |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly & date |
| Special Features | —— |
| Weight | 64 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Women's Watch Kennedy 1782386
3,095 EGP
Original Michael Kors Women Watch Darci MK3352
3,650 EGP
Original Tommy Hilfiger Men Watch Keagan 1791290
3,345 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Keagan 1791290 With Blue dial Brown Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.