| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514144 |
| Part Number | Runner |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Rubber |
| Strap Kind | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Half Gold |
| Dial Color | Grey |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Monthly Date |
| Weight | 132 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Men’s Watch Runner 1514143
4,100 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Dapper 1513926
3,695 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Runner 1514144
4,150 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Runner 1514144 With Grey dial Half Gold Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.