| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514168 |
| Part Number | Fashion |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Rubber |
| Strap Kind | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 85 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Hugo Boss Men’s Watch Aeroliner 1512448
3,695 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Fashion 1514169
4,100 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Fashion 1514168
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-7%Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Fashion 1514168 With Black dial Blue Black Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.