| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4986-1 |
| Part Name | Lexington |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 26 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver * Gold |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Gold |
| Special Features |
———
|
| Weight | 76 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil Watch For Women ES5400
4,350 EGP
Michael Kors Women's Watch Lexington MK4968
Original price was: 4,400 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Michael Kors Women’s Watch Lexington MK4986-1
Original price was: 4,500 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-13%Original Michael Kors Watch Lexington For Ladies MK4986-1 Green dial Half Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
Additional information
| Strap color | |
|---|---|
| Dial Color | Green |
| Movement Type | |
| Strap Type | Metal |
| Watch Shape | Round |









Reviews
There are no reviews yet.