| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4961 |
| Part Name | Georgie |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 20 mm |
| Band Width | 15 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——— |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MK4960
4,300 EGP
Michael Kors Watch For Women MK4934
Original price was: 4,600 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK4961
4,300 EGP
Original Michael Kors Watch Georgie For Women MK4961 Silver dial Silver Metal Mesh Strap Color .
Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
Additional information
| Dial Color | Silver |
|---|---|
| Movement Type | |
| Strap color | |
| Strap Type | Metal |
| Watch Shape | Square |









Reviews
There are no reviews yet.