| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8871621010 |
| Part Number | Successo |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Rubber |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 12.5 mm |
| Strap Kind | Rubber |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | White |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 83 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Stile R8873642004
4,995 EGP
Emporio Armani Men Watch Aviator AR11289
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Maserati Men’s Watch Successo R8871621010
4,895 EGP
Original Maserati Watch For men In Egypt Successo R8871621010 White Dial Black Rubber Mesh Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.