| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513885 |
| Part Number | Hugo Boss Grandmaster |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Case Diameter | 46 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 174 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Original
Hugo Boss Men's Watch Grand master 1513883
3,699 EGP
Hugo Boss Men's Watch Grand master 1513881
3,699 EGP
Hugo Boss Men’s Watch Grand master 1513885
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Grand master HB.441.1.34.3625 With Black dial Black Metal Strap . With packing Boss ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.