| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | V1051M1 |
| Part Number | phoenix |
| Item Shape | Rectangle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Rubber |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | transparent |
| Dial Colour | White |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 165 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess phoenix Watch For Men GW0720G1
4,200 EGP
Guess Continental Watch For Men GW0582G1
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Guess phoenix Watch For Men V1051M1
4,200 EGP
Original Guess Watch phoenix for Men V1051M1 transparent dial White Rubber Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.